Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše mužstvo překvapivě prohrálo

21. 10. 2008

Mužstvo Tělovýchovné jednoty Slovan Bzenec doma překvapivě prohrálo s FK Mutěnice B. Vinaři přijeli posíleni o některé hráče A-týmu hrajícího Moravskoslezskou fotbalovou ligu. V úvodu měli více ze hry bzenečtí, ale postupem času se hra vyrovnala a hosté se dostali do vedení zásluhou Argentince Martinelliho - je velmi pozitivní, že na náš trávník se po bývalém reprezentačním střelci Radku Drulákovi dostal další takto nabušený hráč, i tak však k naší smůle - 0:1.

Ve druhé půle se naši snažili vyrovnat, obrovskou šanci k vyrovnání měl Kasala, ale tak jako v předchozích zápasech svou šanci neproměnil. Navíc se zranil Ingr. Po Vlčkově centru a Ševelově chybě se dostal k míči Vagunda a pohotově dorazil do sítě - 0:2. Obrana hostů byla pozorná a naše mužstvo do šanci jen velmi málo.

 

TJ SLOVAN BZENEC - FK MUTĚNICE B   0:2 (0:1)

Branky: Marinelli (Argentina), Vagunda

Diváci: 200

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

Podivín - Vlkoš   3:1 (1:1)

Kněždub - Blatnice   1:0 (1:0)

Velké Bílovice - Milotice   2:2 (0:1)

Doubravník - Hroznová Lhota   0:0

Bořetice - Lanžhot   2:3 (1:2)

Lednice - Hlohovec   2:1 (0:1)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář